Útulok

KS DOLNÝ KUBíN

OZ KUBINSKA LABKA
Psíky nachádzajúce sa v KS Dolný Kubín
Kontakt: 0915819512,0903443303
ozkubinskalabka@gmail.com
martinaondrejcakova@yahoo.com
Poslanie
Našim cieľom je pomôcť opusteným, strateným a týraným zvieratkám, nájsť nový a milujúci domov, kde aj oni pocítia teplo domova, lásku a pohladenie.
Popis firmy
Pri našej dobrovoľnej činnosti pomáhať túlavým, opusteným či strateným zvieratkám, v oblasti dolnej Oravy vás chceme požiadať o pomoc. 
Správanie nezodpovedných ľudí nám nie je ľahostajné a preto je našou prioritou pomáhať zvieratkám, ktoré sú na ňu odkázané. Uvítame akúkoľvek pomoc, či už finančnú, materiálnu, ale aj pomoc vo forme dobrovoľníctva.
OZ Kubínska Labka, Vyšný Kubín 404, 02601 Dolný K... Zobraziť viac
Popis
OZ Kubínska Labka Dolný Kubín je nezisková organizácia.
Naším cieľom je pomáhať túlavým, opusteným, strateným zvieratkám z Dolného Kubína a blízkeho okolia.
Z veľkej časti spolupracujeme s Mestskou políciou Dolný Kubín. Pomáhame s prevádzkou KS Dolný Kubín tým, že chodíme umiestnených psíkov kŕmiť, venčiť, poprípade pomáhame zabezpečiť prevozy k veterinárovi alebo do nového domova. To je zároveň našou hlavnou prioritou – nájsť psíkom nový, milujúci domov. Aktuálne je našou najdôležitejšou úlohou nájsť vhodný pozemok a vybudovať útulok, ktorý na Orave tak veľmi chýba. Týmto chceme vyzvať všetkých priaznivcov zvierat a najmä psíkov o pomoc, či už finančnú, materiálnu, alebo dobrovoľnícku.


 

Kontakt

02601
Dolný Kubín
Okres: 
Dolný Kubín
Kontaktná osoba: 
Petra
Telefón: 
0903443303