GERY

Pohlavie: 
pes
Vek: 
8 rokov 9 mesiacov
Vek: 
dospelý pes
Plemeno: 
Kríženec
Farba: 
hnedý
Veľkosť v dospelosti: 
stredný (12-27 kg)
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie
Aktívny spoločník GERY hľadá domov
Pokúšame sa opäť o nemožné, a to nájsť Gerymu domov. Nemožné preto, lebo my ľudia sme žiaľ takí, že si vyberáme psíka očami, hľadáme a čakáme na toho dokonalého, ale pri tom si neuvedomujeme, že my sami nie sme dokonalí. Gery nie je výzorom atraktívny psík, má svoj vek, nie je to žiaden atómový fyzik ani prvotriedny agiliťák.. Je to obyčajný dedinský Dunčo, ktorého žiaľ jeho genetika odsúdila na roky za mrežami. Netúži však po ničom inom, ako nájsť si svoju milovanú rodinu, svoj pohodlný pelech v kúte, a konečne svoj pokoj. Geryho šance na adopciu sú mizerné a to vôbec nepreháňame :( Neprestaneme ale hľadať človeka, ktorý má srdce na správnom mieste a dopraje tomuto nenáročnému dobrákovy pokojne si užívať jeseň svojho života. Absolvoval trojmesačný socializačno-výcvikový kurz kde sa zistilo, že Gery má všetky povely a rozkazy silno na háku :D Naučil sa jediný povel a to "miesto" kedy mohol, a aj s radosťou skočil, do svojho milovaného pelieška.

Gery nie je ani extrémny mojkáč a veľmi nerád sa dvíha na ruky. Pre pohladenie si rád príde, rád sa pritúli, ale iba keď on chce. Jednochu má svoju predstavu o dennej rutine, o svojom živote a toho sa aj drží. Najradšej drichme celý deň, na dvor ho treba odprevadiť lebo sám ani za svet :) Potrebuje prítomnosť človeka, potrebuje cítiť jeho pach aby sa cítil v bezpečí. Nie je to vôbec problémový psík, len má svoje muchy, ako každý z nás, a tie mu jednoducho treba tolerovať. Spoločnosť iných psov mu vôbec neprekáža, ale nevyhľadáva ju. Hygienické návyky má stopercentne zvládnuté a miluje prechádzky. Stačí aby uvidel vodítko a je celý bez seba od radosti :) Hľadáme mu domov rodinný domček, s prístupom dovnútra, ale zvládol by aj život na sídlisku v meste. Je zvedavý, nebojácny a veľmi milujúci. Viem, že na Geryho niekto niekde čaká, preto Vás zo srdca prosím o maximálne zdieľanie, aby sa jeho rodina o ňom konečne dozvedela. Gery čaká na svoju druhú šancu od mája 2016.
Gery je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný

V prípade záujmu o adopciu píšte na dogazyl@azet.sk, alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl

Gery je zaradený aj do programu "virtuálnej adopcie"

V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Geryho (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: GERY
Povaha: