BULI

Pohlavie: 
pes
Vek: 
3 roky 12 mesiacov
Vek: 
dospelý pes
Plemeno: 
Bulteriér
Farba: 
biely
Veľkosť v dospelosti: 
stredný (12-27 kg)
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie

Predpokl.dát.nar.:09/2016
výška:37 cm
pohlavie :samec
rasa:x-bullterier

Buli je taký ani nie skorobulík, je to zrejme kríženec bullteriéra jeho krv je rozriedená možno JRT.
Je to aktívny, zvedavý poslušný mlaďas. Učenlivý, milujúci a ako to býva u neočakávaných a nepredvídaných krížencov rôznych rás, Buli si od svojich predkov vzal len to NAJlepšie! Je to rozumný, poslušný, aktívny a naozaj veľmi fešný chalan. Kto dá domov tomuto chlpáčovi, jednoznačne neoľutuje.

Povaha: 


Pre aktívneho Buliho hľadáme- najideálnejšie - aktívnu rodinku, kde by tento malý veľmi učenlivý, pracovitý a pozitívny chlpáč bol dostatočne vyťažený, vybehaný

Pre svoju aktívnu, akčnú povahu sa hodí k podobne aktívne založeným ľuďom, ktorí s ním budú podnikať rôzne výlety a dobrodružstvá. Buli je znášanlivý a priateľský psík, ale najradšej by mal svojho človeka iba pre seba. Preto by bol vhodný najmä ako psí jedináčik. Kamaráti na prechádzky a výlety sú u neho viac než vítaní. Bulík sa snaží človeku maximálne vyhovieť a nezaprie veselú povahu. Často vystrája nezbedy a milé kúsky, ktorými chce svojich ľudí rozosmiať. Je to určite svetový psík pre tú správnu rodinku a nudiť sa s ním nikdy nebudete.

Podmienky adopcie zastresuje utulok Zatulane psiky Šaľa.