Vivien

Pohlavie: 
mačka
Vek: 
2 roky 3 mesiace
Vek: 
dospelá mačka
Farba: 
tigrovaná
Plemeno: 
obyčajná
Odčervenie: 
áno
Očkovanie: 
áno
Sterilizácia: 
áno
Hendikep: 
nie

Ponúkam na adopciu mladú dospelú mačičku, ktorá bola pôvodne odchytená len na kastráciu a mala byť vypustená nazad. No lenže akurát udreli tuhé zimy a vypustenie sa odkladalo...a tak padlo rozhodnutie, že radšej nájdeme domov. Prevzalo ju OZ MačkySOS, zabezpečilo všetku potrebnú veterinu a teraz je už táto mačička „hotová“ na adopciu.
Ponúkam ju do interiéru, iné zvieratko by bola výhoda, pretože Vivi je hravá.

Je to mačka menšej postavy a troška sa nám zaguľatila v núdzovej dočaske (málo podnetov), preto sa postupne teraz u mňa dostávame na ideál váhu, ktorá by mala byť max. 3,5kg. Jej kožúšok je o chlp svetlejší, než zvyknú mať tieto klasické tigrinky (black tabbies), ešte je trocha drsný, taký "novembrový" ako to ja volám, ale pravidelným vyčesávaním sa z neho stane ten hebký, plyšový :3 Vivien česanie celkom môže a je to aj spôsob, ako sa s ňou socializovať. Jej ušká ešte pamätajú pouličný život, preto má na nich frajerské šklbance.

Povahou je táto zelenoočka plašanka, ale takým hravým spôsobom - baví ju zdrhať pred pohladením, chvost hore a "naháňaj ma". Ak je zahnaná do kúta/pelieška a začnete jej hladkať líčka, pradie a vyvalí sa. Tiež rada pusinkuje (otiera líčkom) celé svoje teritórium. Získate si ju šibkaním udice a granulami, ale taký mesiac potrebuje na aklimatizáciu v novom prostredí. V tomto by pomohlo nejaké mladé mača alebo veľmi hravá mačka, ak by sa k takej adoptovala.
Je to vzorná mačička - tichučká, používa peliešky, škrabadlo aj wc ukážkovo. Je to skôr granulový typ - konzervu si dá len tak sústo-dve. Zrejme ešte chce stihnúť schudnúť do plaviek :) Veľmi málo papá, ale momentálne je to výhoda, keďže je v chudnúcom režime.

Stravuje sa väčšinou Brit Care.
Kastrovaná, bez parazitov, zaočkovaná 2x, FIV/FeLV negatívna, čipovaná.
Adopčná zmluva s poplatkom (50€).
Nezáväzná návšteva vítaná!
Píšte:
sendi.coco@gmail.com
whatsapp: 0915 436 647
messenger Sandra Sendi Kabátová
Bratislava – v prípade seriózneho záujmu dovoz možný.

Povaha: 
šibalská, no jemná plašanka, ktorá ešte len zisťuje, aké príjemné je pohladenie